Переваги пластикової тари для транспортування харчових продуктів

пластиковая упаковка для продуктов

Сучасний ритм життя у великих містах передбачає мобільність і швидкість. У мегаполісах доводиться часто приймати їжу на ходу, жертвуючи комфортом на догоду збереження часу. В основному формування попиту на одноразову упаковку і пластикову тару для харчових продуктів сприяє і розвиток корпоративної культури в різних організаціях, проведення спільних пікніків і свят, де одноразовий посуд завдяки своїй зручності виявляється необхідним елементом заходу.

Крім зручності використання в побуті транспортна тара і пластикова тара для харчових продуктів використовується і в бізнесі. Багато закладів які працюють за принципом “їжа на винос” використовують таку тару. А на полицях супермаркетів наші погляди приковують соковиті ягоди розфасовані в індивідуальну упаковку.

Але потрібно розуміти, що упаковка повинна відповідати ряду вимог, про які ми сьогодні і розповімо.

Пластикова упаковка для харчових продуктів

Салати, риба, м’ясо, бургери, сендвічі, соуси, і навіть супи – така упаковка підходить для будь-яких страв і продуктів. У контейнерах, виготовлених з цього матеріалу, гарячі домашні котлетки будуть доставлені на пікнік тепленькими і не втратили свого аромату. Пластикова тара відмінно підходить для зберігання круп, спецій або окремих інгредієнтів. Також зручні контейнери у вигляді транспортної упаковки використовують для фасування свіжих ягід і овочів, під час доставки і транспортування між містами, від пункту збору врожаю до відділу продажів.

Пластикова упаковка для харчових продуктів виготовляється з полістиролу і поліпропілену. У даних матеріалів є свої позитивні і негативні сторони.

Переваги полімерної упаковки

Популярність пластикових тари одноразового і багаторазового використання обумовлена ​​численними перевагами:

 • Низька вартість. Варто одноразовий посуд сущі копійки, в порівнянні зі скляною і металевої
 • Маленький вага. Пластиковий посуд дуже легка, особливо в порівнянні зі скляною, керамічною або жерстяної. У зв’язку з цим її зручно брати з собою на природу, дачу і поїздки. Вона займає мало місця, у них тонкі стінки і вони компактно вставляються один в один.
 • Чи не б’ється. Одноразовими приладами, неможливо поранитися, оскільки вони не розбиваються на гострі шматочки.
 • Безпечна для організму. Контейнери не виділяють токсичних речовин, не пропускають всередину сторонні запахи і зберігають всі корисні властивості продуктів.
 • Універсальність. Підходить однаково як для гарячих, так і холодних страв, що робить її зручному для використання, незалежно від ситуації.
 • Гігієнічна. Предмети із пластику просто складають у пакет, щоб потім викинути в сміттєвий бак.
 • Економія грошей і часу. Одноразовий посуд не потребує миття, а це істотно прискорює процес обслуговування клієнтів в закладах фаст-фуду і take-out в ресторанах. Відсутні витрати на побутову хімію для посуду, воду, зарплату персоналу. Такий підхід значно збільшує оборот і прибуток власника бізнесу.

Товари мають привабливий зовнішній вигляд і дуже зручні у використанні: не деформуються під дією високих температур і не обпалюють руки. Пластикові вироби не б’ються, відрізняються різноманітністю форм, кольорів і розмірів.

Недоліки пластикової тари для харчових продуктів

Існує думка, що пластик дуже шкідливий, але якщо підходити до питання вибору товарів з полімерів відповідально і купувати продукцію перевіреної якості від перевірених виробників, то ніякої шкоди не буде.

Виробник «Оптіпак» перш ніж запустити полімери в масове виробництво не один рік вивчають їх властивості і вплив на людину. Особливості хімічного виробництва і дотримання всіх правил експлуатації, гарантують повну безпеку і для людини і для екології.

Використання пластикової тари для харчових продуктів

Виробництво одноразового посуду – це досить розвинена галузь, оскільки її використовують не тільки в побутових умовах. Одноразовий посуд і упаковку закуповують різні підприємства, кафе, їдальні та закусочні.

Організаціям, які займаються виїзним обслуговуванням, знадобляться набори одноразового посуду, а також контейнери для їжі. Якісні аксесуари для сервірування зроблять будь-який стіл красивим і допоможуть з подачею страв.

Пластикова тара використовується в ресторанах громадського харчування та невеликих закусочних, незамінна в сучасних кав’ярнях і на острівцях “кава з собою”. Часто зустрічається на ринках і на магазинних полицях. У жорстку транспортну полімерну тару фасують різні продукти харчування, зокрема ягоди, овочі, фрукти, гриби, зелень. Завдяки жорстким стінок вміст не втрачає свій товарний вигляд.

М’які контейнери використовуються і при продажу продукції. Великі супермаркети і крамнички із задоволенням замінили звичайну тару з металу, дерева та картону на пластикову тару. У такі лотки розподіляють вміст по вазі. У них можна купити півкілограма полуниці або лохини, або ж кілограм шампіньйонів. Кожна тара має свої особливості, завдяки яким вона найбільш пристосована для зберігання і транспортування тієї чи іншої рослинної продукції.

Компанії, що займаються бізнесом і просуванням свого бренду, мають відмінну можливість розмістити логотип, або слоган своєї компанії на посуді. Можливість нанесення якісної повноколірного друку дозволяє робити тару яскравою і барвистою. Упаковка з оригінальним дизайном – прекрасний інструмент створення іміджу компанії або торгової марки.

Відповідність нормам харчової безпеки

На вимогу Закону України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів» пластикова продукція виробника пластикової тари Оптіпак абсолютно безпечна у використанні, виготовляється з нешкідливих для організму людини матеріалів, не впливає на склад продуктів і не викликає алергічних реакцій. Придатна для вагітних жінок, маленьких дітей, алергіків.

Переваги пластикової тари в «харчовому ланцюзі»

Сучасне виробництво транспортної упаковки і пластикової тари враховує проблеми з утилізацією. З цієї причини компанія «Оптіпак» використовує полімерні матеріали, з яких виробляються товари найвищої якості. Вся реалізована продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO.

У виготовленні литий пластикової тари враховуються всі нюанси, що забезпечують безпеку використання:

 • відповідність повної санітарно-гігієнічної обробці;
 • використання якісного пластику з первинної сировини;
 • широкий діапазон температурної стійкості тари;
 • упаковка витримує механічні дії: тертя, невеликий тиск, навантаження.

Компанія «Оптіпак» пропонує клієнтам широкий вибір одноразових пакувальних матеріалів для фасування, зберігання і транспортування харчової продукції по Україні. На сайті можна замовити різні види упаковки оптом і в роздріб.

Широкий асортимент товарів, гнучка цінова політика, клієнтський сервіс дозволяють залишатися нашої компанії першою серед кращих!