Кращі лотки для яєць для зберігання і транспортування

Пластиковый лоток для яиц

Яйця відносяться до продукту, який вимагає особливої ​​уваги. Лотки із пластику для транспортування, зберігання та продажу яєць сьогодні вважаються найбільш зручним і практичним видом упаковки для настільки крихкого продукту. Така упаковка зручна як для виробників яєць, так і для покупців. Вона спеціально розроблена з якісного полістирольного матеріалу і має специфічну форму, що дозволяє забезпечити максимальну зручність при зберіганні в тісному холодильнику або при перевезенні в автомобілі.

Харчовий пластик, який використовує виробник «Оптіпак» виготовляється з екологічних і безпечних матеріалів, допустимих до використання в контакті з продуктами харчування. Покупця приємно здивує не тільки гарна якість, але і прийнятна вартість на контейнери для яєць виготовлені з ПЕТ.

Основні переваги пластикових лотків від Optipak

У порівнянні з використовувалася раніше картонною упаковкою, пластиковий одноразовий контейнер має такі переваги:

 • акуратний і естетичний зовнішній вигляд, що підвищує привабливість товару на прилавках супермаркетів;
 • стійка форма, стінки ємності стійкі до легким механічним впливам, щоб витримувати штабелирование в кілька ярусів, це особливо зручно під час транспортування на далекі відстані;
 • міцність ПЕТ-матеріалу, дозволяє використовувати ємності повторно, для цього просто слід обполоснути їх під проточною водою;
 • прозорість тари дозволяє бачити товар обличчям, вміст добре проглядається крізь стінки контейнера, і покупець може зрозуміти, чи не розбита чи шкаралупа, навіть не відкриваючи лоток;
 • упаковка гігієнічна, не псується від вологи або розбитих яєць, і не створює при цьому сприятливе середовище для росту мікроорганізмів;
 • лоток має невелику вагу і розмір, займає мало місця, що дозволяє зберігати яйця прямо в ємності на полицях холодильника;
 • спеціальна конструкція дозволяє проникати всередину повітрю і циркулювати там, що гарантує більш тривалий період збереження свіжості яєць. Також упаковка стійка до серйозних змін температури і вологості;
 • упаковка реалізується за дуже вигідною ціною.

Пластикові контейнери підходять не тільки для домашнього використання, але і широко використовуються на лініях автоматичного фасування на птахофабриках.

Особливі вимоги до пластику при виготовленні лотків

До пластику, який використовується в упаковці для харчових продуктів пред’являють особливі вимоги:

 • Високі показники прозорості. Це дозволяє споживачам оцінити якість продукції всередині ємності, не відкриваючи її.
 • Міцність Вироби повинні добре тримати свою форму і бути стійким до можливих механічних впливів під час транспортування і зберігання яєць.
 • Пластичність. Унікальна конструкція таких контейнерів передбачає наявність поглиблень для кожного яйця, в яких кожна одиниця розташована окремо один від одного, що оберігає тендітну шкаралупу від бою.

Для виготовлення використовується високоякісна сировина з поліпропілену і полістиролу. Всі ці матеріали відповідають вимогам з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, придатні для вторинної переробки і екологічно безпечні.

Процес виготовлення пластикових лотків для яєць

Виробничий процес з виготовлення пластикових контейнерів досить складний. Крім ретельного підбору безпечного матеріалу, він передбачає ще й попереднє виготовлення спеціальних прес-форм.

Сучасне обладнання, на якому виготовляють яєчні лотки, забезпечує можливість використання високоефективного методу екструзії (видування з витягуванням плівки), при якому створюється необхідна товщина вироби і забезпечується необхідна жорсткість. Товщина лотка – одна з головних характеристик, часто вона знаходиться в межах 0,18-0,6 мм.

Стандартна кількість осередків в контейнері – 10 одиниць, але на ринку представлені безліч інших варіацій, пропонуючи покупцям вибрати самостійно необхідну кількість продукту: на 6, 10, 15, 30 штук.

Купити пластикові лотки від виробника Optipak

Компанія «Оптіпак» спеціалізується на виробництві та експорті всіх

видів пластикових пакувальних матеріалів. Завдяки широкому асортименту продукції на сайті компанії можна замовити:

 • контейнери для яєць,
 • склянки,
 • упаковку для ягід,
 • одноразовий посуд,
 • термоформувальне плівку,
 • склянки під запаювання.

Продаж пластикових лотків здійснюється оптом і в роздріб за доступною вартості.

Optipak забезпечить поставку пакувальних лотків для яєць по всій території України, пропонуючи конкурентні ціни та висока якість продукції!