Вибираємо пластикові стакани для вашого кафе і фудкорту

Вибираємо пластикові стакани для вашого кафе і фудкорту

Одноразовий пластиковий посуд міцно увійшла в сучасне життя. Бажання випити чашечку підбадьорливого або прохолодного напою на ходу виникає практично щодня. Саме тому, багато закладів швидкого харчування, вуличні кав’ярні, і фудкорти і віддають перевагу використанню такого посуду, зокрема стаканчики.

Для правильного вибору посуду слід виходити з мети – для чого ви будете використовувати такі стаканчики. Широке різноманітність форм, розмірів і матеріалу здатне задовольнити всі вимоги, як споживачів, так і власників бізнесу.

Отже, як вибрати форму і обсяг пластикових склянок?

Зручність одноразового посуду, в тому числі і стаканчиків незаперечно. Завдяки широкому асортименту використовується для подачі різних страв і напоїв. Полістирольний матеріал, який використовується для виробництва, безпечний для здоров’я людини. Харчовий пластик не реагує з продуктами і не виділяє шкідливих речовин незалежно від температури вмісту.

Склянки від компанії «Оптіпак» виготовлені з ПЕТ пластику найвищої якості і підлягають повторній переробці. Вони мають різні обсяги:

 • 200 мл,
 • 500 мл,
 • 300 мл.

Одноразовий посуд від виробника «Оптіпак» дозволяє зробити вигідну інвестицію в розвиток свого бізнесу за допомогою якісного обслуговування, підвищення лояльності до бренду і скорочення витрат на упаковку. Компанія є дистриб’ютором високоякісного посуду та упаковки одноразового використання за доступною вартості.

Одноразові пластикові стакани для кафе і кав’ярні

Сучасні виробники одноразовий посуд розробляють з урахуванням характеристик продукту, а саме враховується:

 • форма,
 • міцність,
 • розмір.

Пластикові стакани для напоїв і коктейлів повинні зручно лягає в руку і не вислизати. Для більш комфортного використання, вони можуть щільно закриватися кришками, що є ідеальним рішенням, якщо ви любите пити вміст на ходу, без ризику проливання на себе вмісту.Крім напоїв, морозиво в пластиковому стаканчику виглядає дуже оригінально і не банально. Завдяки прозорим стінкам десерт заграє яскравими фарбами. Також, в тару можна помістити скибочки різноманітних фруктів і ягоди. Така незвичайна подача в стаканчику з купольної кришкою дозволить взяти страви з собою на роботу, і ви не тільки заповните свій організм порцією енергії і вітамінами, а й отримаєте естетичне задоволення. Десертні склянки викликають захоплені погляди особливо у дітей.

Переваги пластикових склянок від Optipak

Пластикові стаканчики просто незамінні тим, у кого є кафе або точка з продажу напоїв. Причин цього кілька:

 • Брендування і індивідуальний дизайн. На тару можна помістити будь-яку інформацію про свій бренд, торговій точці, продукції. Така реклама ефективна і ненав’язлива.
 • Універсальні у використанні. Ідеально підходять для різних напоїв, соків, десертів, морозива і фруктів.
 • Практичні в експлуатації. Посуд не вимагає миття і не б’ється.
 • Зручні в зберіганні. Стаканчики дуже компактно поміщаються одна в одну, не займаючи багато місця.
 • Гігієнічні. Посуд не вбирає запахи. Ви будете відчувати тільки запах напою без будь-яких домішок. Чи не буде також сторонніх смаків.
 • Термостійкі. Ємності використовують як для холодних, так і для гарячих напоїв. Матеріал добре переносить мінусову температуру, тому в них можна заморожувати ягоди або фрукти.
 • Комфортне споживання продукту. Така тара дуже легка і добре лягає в руку, при цьому не обпалюючи долоню при подачі гарячих напоїв. Спеціальні купольні кришки, які герметично закривають склянку, дозволяють забирати напої з собою.

Крім того, використання одноразового посуду в фудкорти і вуличних кафешках дозволяє обслужити більшу кількість відвідувачів, виконати швидко замовлення клієнтів і заробити додатковий прибуток.Компанія «Оптіпак» пропонує широкий асортимент ПЕТ продукції, яка відрізняється високою якістю і надійністю.