«Optipak» Виробництво одноразових упаковок і посуду

Компанія Optipak - ми спеціалізуємося на випуску пластикової тари і одноразової упаковки для харчових, фармацевтичних та інших продуктів. Ми прагнемо до постійного розвитку, впроваджуємо нові технології, щоб продукція, що випускається нами продукція повністю відповідала найжорсткішим вимогам всіх клієнтів. Вже зараз ми налагоджуємо виробництво продукції з биоразлагаемого полімеру PLA. Сучасне обладнання і якісна сировина дозволяє нам виробляти полімерну продукцію, що відповідає європейським стандартам.

Компанія і можливості

Головна перевага нашої компанії - власне виробництво, яке допомагає швидко виконувати замовлення клієнтів, підтримувати низькі ціни, розширювати асортимент і сферу послуг, що надаються. Сучасне обладнання і якісна сировина дозволяє нам виробляти полімерну продукцію, що відповідає європейським стандартам.

01 01. Флексодрук на пластикових стаканах

Хочете, щоб ваш заклад вигідно виділялося серед безлічі конкурентів? Зробіть додаткову рекламу свого бренду! Друк на стаканчиках вам в цьому допоможе. На перший погляд – це дрібниця. Але вона є потужним маркетинговим інструментом, який здатний збільшити кількість продажів. Він значно підвищує шанси того, що клієнт, який побував у вашому закладі один раз, прийде сюди ще не один раз. Логотип, нанесений на ваш фірмовий стакан, зробить заклад унікальним, а клієнт буде пам’ятати не тільки смак, але і бренд.

Пластикові стакани з логотипом – відмінний спосіб виділитися з натовпу, зробити незабутнім назву свого кафе, мережі, кондитерської, кав’ярні. Напої, піддані в них, завжди виглядають стильно і привабливо, а це забезпечить зростання продажів і істотно збільшить прибуток закладу.

Докладніше
02 02. Гравірування на кришках

Нанесіть гравіювання на кришки для паперових стаканів, і ви відразу побачите, як покращиться ставлення клієнтів до вашого закладу. Наявність логотипа не тільки вплине на впізнаваність бренду, а й підвищить довіру до нього з боку покупців. Працює це дуже просто. Якщо заклад готовий показувати свій логотип всюди, де можливо, значить, йому є чим пишатися окрім нього. Потенційні покупці знають це. Вони обов’язково повернуться до вас при першій же можливості, адже в пам’яті відкладеться не тільки смак продукту, який ви продаєте, а й напис або картинка на кришці стакану з кавою.

Докладніше
03 03. Злив-етикетка

Злив-етикетка наноситься на пластикову ємність методом термоусадки – це один з кращих способів брендування. Головне завдання застосування термоусадочної злив-етикетки – зробити торгову марку більш привабливою і популярною, а також збільшити лояльність клієнтів і продажу. Завдяки цьому методу тара практично повністю буде покрита яскравими кольорами, цікавими написами, зображеннями і т.д. Це відмінний спосіб вигідно виділитися серед конкурентів, підвищити у клієнтів інтерес і викликати бажання купити продукт.

Стакан под запайку
Докладніше
Детальніше про можливості

Iндивідуальний продукт

Компанія Optipak пропонує послуги з виготовлення та запуску будь-яких виробів методом формування і лиття за індивідуальними замовленнями і розмірами:

 • Розробка унікального дизайну виробів.
 • Підбір варіантів колірного рішення.
 • Створення оригінальної прес-форми.
 • Брендування (нанесення логотипів і слоганів).

Хочете стати володарем унікальної упаковки? Зробіть замовлення зараз! Зробити замовлення

Наша продукція

У виробництві ми використовуємо безпечні харчові матеріали для виготовлення продукції, в тому числі біорозкладний пластик PLA. Вже зараз ми налагоджуємо виробництво продукції з біорозкладного полімеру PLA

Залиште заявку

Ми зв'яжемося з вами якомога швидше

Контакти

Залишилися питання? Зателефонуйте нам за вказаними телефонами або напишіть на наш e-mail.

Ваш менеджер з продажу +38 (063)-129-73-96
Питання по співпраці +38 (050)-325-37-44

Optipak – виробництво пластикових стаканів і кришок

Ми виготовляємо одноразові стакани, кришки на власних формах, продаємо полістирольну плівку та інші вироби із полімерних матеріалів. В якості сировини використовуємо поліпропілен, полістирол та ПЕТ (поліетилентерефталат). Всі матеріали екологічно безпечні та мають сертифікати Міністерства охорони здоров’я України.
Ми прагнемо постійно розвиватися, впроваджуємо нові технології, щоб одноразовий посуд, який нами виготовляється, повністю відповідав найжорсткішим вимогам всіх клієнтів. Вже зараз ми налагоджуємо виробництво продукції з біорозкладного полімеру PLA. Плануємо запустити її поставки на ринок в найближчому майбутньому. Придбати продукцію можна тільки в опт.

Наша продукція

Зараз на потужностях компанії Optipak методом екструзії, термоформування та лиття виготовляється наступна продукція з полістиролу, поліпропілену і ПЕТ:

 1. Пластикові стакани з кришкою. Такі стакани підходять для холодних і гарячих напоїв, готових страв, молочної продукції, горіхів, ягід і т.д. Використовуються потужними виробниками продуктів харчування, приватними підприємцями, в побутових цілях та ін.
 2. Кришки для кавових стаканів. Ми виготовляємо пласкі і купольні кришки, різних діаметрів і кольорів. Вони можуть бути цільними (призначеними для герметичного закриття та запобігання розлиттю рідини) або з отвором (для пиття напою).
 3. Термоформувальна плівка. Матеріал використовується в якості сировини при виробництві пластикового посуду. Полістирольна плівка відповідає нормам екологічної безпеки, міцна, стійка до зношування, пластична.
 4. Стакани під запайку.
 5. Упаковка для яєць – це лоток спеціальної форми, розділений на відділення для поштучної укладки яєць. Такі упаковки забезпечують цілісність і збереження продукції. Яйця є продуктом дуже крихким, то і контейнер повинен бути надійним і міцним, щоб продукт в них не пошкодився.

Наші клієнти

Ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і з малим бізнесом. Знаходимо індивідуальний підхід до всіх клієнтів. Завжди робимо так, щоб покупець залишався задоволеним співпрацею. Індивідуальний підхід, постійний розвиток і впровадження інноваційних технологій у виробництві дозволили нам налагодити довготривалу співпрацю з клієнтами з різних сфер.

Нашими постійними клієнтами стають великі мережі громадського харчування і самостійні заклади (кафе, їдальні, ресторани та ін.). Поставляємо продукцію в торгові центри, розважальні комплекси, магазини, супермаркети. З нами також співпрацюють виробники і постачальники харчової продукції, побутової хімії, фармацевтичної і молочної продукції.
Ми маємо досвід роботи з відомими брендами, з якими знайомий практично кожен житель країни. Етапи співпраці, ціни, терміни виготовлення і поставок продукції завжди обговорюється з клієнтами в індивідуальному порядку.

Нанесення логотипу на кришки та стакани

Також ми виготовляємо пластикові кришки, стакани з логотипом клієнта. Завдяки фірмовій продукції ваш бренд стане популярнішим та впізнаваним. В результаті, виросте кількість продажів, а, відповідно, збільшиться прибуток.

Ми можемо виготовити продукцію у вашому фірмовому стилі кількома методами:

 1. термоусадка sleeve-етикетки;
 2. нанесення логотипу на пластикові стакани методом флексодруку;
 3. нанесення гравіювання на кришки стаканів.

Брендування дозволить розповсюдити інформацію про вашу компанію, підвищити інтерес і довіру з боку потенційних клієнтів.