01 01. Флексодрук на пластикових стаканах

Хочете, щоб ваш заклад вигідно виділялося серед безлічі конкурентів? Зробіть додаткову рекламу свого бренду! Друк на стаканчиках вам в цьому допоможе. На перший погляд – це дрібниця. Але вона є потужним маркетинговим інструментом, який здатний збільшити кількість продажів. Він значно підвищує шанси того, що клієнт, який побував у вашому закладі один раз, прийде сюди ще не один раз. Логотип, нанесений на ваш фірмовий стакан, зробить заклад унікальним, а клієнт буде пам’ятати не тільки смак, але і бренд.

Пластикові стакани з логотипом – відмінний спосіб виділитися з натовпу, зробити незабутнім назву свого кафе, мережі, кондитерської, кав’ярні. Напої, піддані в них, завжди виглядають стильно і привабливо, а це забезпечить зростання продажів і істотно збільшить прибуток закладу.

Замовити зараз
02 02. Гравірування на кришках

Нанесіть гравіювання на кришки для паперових стаканів, і ви відразу побачите, як покращиться ставлення клієнтів до вашого закладу. Наявність логотипа не тільки вплине на впізнаваність бренду, а й підвищить довіру до нього з боку покупців. Працює це дуже просто. Якщо заклад готовий показувати свій логотип всюди, де можливо, значить, йому є чим пишатися окрім нього. Потенційні покупці знають це. Вони обов’язково повернуться до вас при першій же можливості, адже в пам’яті відкладеться не тільки смак продукту, який ви продаєте, а й напис або картинка на кришці стакану з кавою.

Замовити зараз
03 03. Злив-етикетка

Злив-етикетка наноситься на пластикову ємність методом термоусадки – це один з кращих способів брендування. Головне завдання застосування термоусадочної злив-етикетки – зробити торгову марку більш привабливою і популярною, а також збільшити лояльність клієнтів і продажу. Завдяки цьому методу тара практично повністю буде покрита яскравими кольорами, цікавими написами, зображеннями і т.д. Це відмінний спосіб вигідно виділитися серед конкурентів, підвищити у клієнтів інтерес і викликати бажання купити продукт.

Стакан под запайку
Замовити зараз
04 04. Iндивідуальний продукт

Компанія Optipak пропонує послуги з виготовлення та запуску будь-яких виробів методом формування і лиття за індивідуальними замовленнями і розмірами:

  • Розробка унікального дизайну виробів.
  • Підбір варіантів колірного рішення.
  • Створення оригінальної прес-форми.
  • Брендування (нанесення логотипів і слоганів).

Замовити зараз