Напої на винос: як збільшити прибуток бізнесу?

Кофе на вынос

Популярність доставки їжі і напоїв на винос користується особливим попитом і з кожним роком цей відсоток збільшується. Це пов’язано з тим, що сучасний ритм диктує свої умови: поки ти їдеш з роботи – доставка їжі їде до тебе. Потрібно швидко накрити стіл на компанію – ти теж замовляєш їжу на будинок. Поки ти поспішаєш на роботу або проводиш час на прогулянці, то стаканчик кави або чаю завжди в руці, тому що ти подбав і взяв на винос.

Зручно? Безумовно, так. Заощаджує час? Так. Хочеться бути постійним клієнтом мережі. Відповідь – так.

У якісно отриманої послуги зацікавлені і власники бізнесу і клієнт. Далі ми з вами поговоримо про основні переваги напоїв на винос. Ті, хто ще не замовляє або робить це рідко, ми запевняємо, що ми зможемо вас переконати.

Переваги впровадження послуги напої на винос

Стакан кофе с крышкой

Кава на винос – це своя культура, яка увійшла в повсякденне життя і закріпила за собою лідируючі позиції. Актуальна вранці, в обід або ввечері. Кав’ярні пропонують різні напої на винос, де кожен знайде свій особливий смак і атмосферу.

Якщо розглядати з боку бізнесу, то це досить перспективний спосіб заробітку, який не вимагає відразу великих вкладень. Серед переваг надання послуги напої на винос:

  • Немає прив’язки до місця – мобільність. Найчастіше це невеликі ларьки, які сьогодні пригощають клієнтів одного району, завтра – іншого. Якщо ж ви вибираєте конкретну територію, то віддавайте перевагу більш жвавою місцевості: біля університетів, ЖД вокзалів, в парках і скверах.
  • Високий відсоток попиту. Асортимент напоїв досить великий і порадує кожного. До того по дорозі на навчання, роботу або просто на прогулянці – це дуже зручно.
  • Мінімальні вкладення. Відкриття бізнесу не вимагає особливих фінансових вкладень. Важливо спочатку вибрати якісного постачальника стаканчиків, ложок, кришок та інших витратних матеріалів (про них далі поговоримо детально). Ну вибір професійного обладнання – це само собою. Це дозволить вам заощадити час і кошти, а також заручитися підтримкою споживача.

Безумовно, в кожній пункті є свої нюанси, та й конкуренцію ніхто не відміняв. Важливо при складанні стратегії щодо впровадження напоїв на винос робити акцент не тільки на смачної рідини в стаканчику, але і на високоякісної видаткової продукції. Оскільки зовнішній вигляд самого стаканчика теж грає важливу роль. Впевнені, що гарний брендований паперовий або пластиковий стаканчик привертає увагу і створює гарний настрій.

Правильна упаковка – важливий крок до успіху

Для того, щоб вибрати той чи інший товар, достатньо лише пару секунд. Клієнт вибирає по візуалу, вже після йде якість і тактильне сприйняття. Тому важливо приділити належну увагу при затвердженні правильної упаковки.

У компанії “Оптіпак” ми дотримуємося позиції, щоб вся продукція була безпечною, якісною і привабливою. Також не обпікала руки і перешкоджала переливання рідини. Розглянемо основні наші позиції і їх особливості:

  • Одноразові стакани. Це гігієнічно і практично. У них зручно зберігати і переносити їжу або напої. Представлені в різних обсягах, залежно від призначення. Додатково ми можемо нанести брендований логотип, що зробить його індивідуальним і виділяється серед маси.
  • Кришка для кавового стакану. Головне призначення – захистити від проливання. У нас вони представлені звичайні, з відкидним клапаном в різних колірних рішеннях. Можна стакан вибрати одного кольору, а кришку зробити виразною. Або ж навпаки дотримуватися монохромного стилю.
  • Купольні кришки. Дуже добре підходять для холодних напоїв, десертів або смузі. Убезпечать вміст від попадання пилу і проливання / прокидання. У загальній задумом зі стаканчиком виглядає стильно.
  • Склянки для холодної кави. Універсальні і надійні, представлені в різних обсягах. Як фірмового стилю можемо нанести логотип або мотивують написи.

Одноразова продукція з нашого асортименту може бути в різній колірній гаммі. На стаканчиках робимо бажаний дизайн. З нами зробити правильну і запам’ятовується упаковку просто.

Хочете бути успішними, щоб ваші напої на винос приносили високий дохід? Тоді, замовляйте фірмові і унікальні стаканчики з кришками під кави, чай, лимонад і десерти вже зараз.

Що нам пропонує сучасний ринок одноразового посуду для кав’ярень?

Сучасний ринок пропонує велику кількість цікавих позицій, які дозволяють закрити багато питань для власників кав’ярень. Всі вироби виготовляються за міжнародними стандартами якості та безпеки. В ході виробництва задіяні передові технології.

Серед популярної одноразового посуду: пластикові стакани, кришки, ложки та інші. Всі вони володіють стильним дизайном і максимальною практичністю у використанні. Що дозволить виділяти серед інших і залучати більше клієнтів.

Для вашого бізнесу рекомендуємо купити пластикові вироби оптом в Optipak та всю необхідну одноразову продукцію для кав’ярень і не тільки. У нас ви зможете отримати якісний виріб і заощадити кошти. При бажанні у нас доступні послуги з нанесення гравіювання на кришки, створення етикеток і фотодрук на стаканчики.