Навіщо нам потрібна одноразовий посуд?

Пластиковая одноразовая посуда

Життя сучасної людини і суспільства в цілому неможливо уявити без одноразового посуду. Її використання дає нам масу переваг. Її не потрібно мити після використання, тому вона економить наш час. Використовуючи її, ми зберігаємо гроші в наших гаманцях, так як коштує вона копійки. І в порівнянні зі звичайними керамічними, скляними та іншими подібними виробами вона не розбивається. А якщо якимось чином вона і буде пошкоджена, то це точно не вдарить по кишені і навряд чи засмутить вас.

Одноразовий посуд активно використовується в побуті, адже вона створена для того, щоб полегшувати життя звичайних людей і підвищувати комфорт. І варто сказати, що вона з цим відмінно справляється.

Переваги одноразового посуду

Пластиковый стакан

Товари в цій категорії не були б такі популярні, якби не ряд властивостей і переваг, що роблять комфорт в життя людей, які їх використовують. Пропонуємо вам з ними зараз ознайомитися.

У число основних плюсів одноразового посуду входить наступне:

Гігієнічність. По-перше, будь-яка сучасна одноразовий посуд нешкідлива для здоров’я. Вона проводиться з безпечних матеріалів і підходить для контакту з будь-якими харчовими продуктами. По-друге, сам принцип її використання забезпечує повну гігієнічну безпеку. Після використання її викидають, тому навіть теоретично, якщо в ній колись скопляться бактерії, то вони вже ніяк не зашкодять людині.

  • Економія часу. Скільки витрачає середньостатистична домогосподарка на те, щоб вимити посуд, що скупчилася після одного сімейного прийому їжі? Цілком можливо, що не так і багато, але цей процес однозначно не найприємніший. Але якщо від мийки домашньої посуду дітися нікуди, то, наприклад, після відпочинку на природі від цього обов’язку можна позбутися. Досить просто взяти з собою потрібну кількість одноразового посуду. Це стаканчики різних розмірів, тарілки (маленькі і великі, глибокі і дрібні), прилади, різні контейнери (в яких зручно перевозити їжу).
  • Економія коштів. Сказати, що одноразовий посуд варто дуже мало, це нічого не сказати. Закупити все необхідне для компанії друзів можна, грубо кажучи, за ціною однієї звичайної тарілки. І навіть те, що всі ці одноразові пластикові кухонне приладдя після відпочинку викидаються, не скасовує факт економії при їх використанні. Просто, якщо брати звичайний посуд, завжди є ризик, що вона розіб’ється або загубиться. А це вдарить по кишені більше.
  • Зручність використання. Одноразовий посуд дуже мало важить і займає мінімум місця в сумці. Це позитивно відбивається на легкості при транспортуванні, адже ви, грубо кажучи, рятуєтеся від декількох зайвих кілограмів. Але головне те, що її не потрібно мити. І цим все сказано.
  • Екологічність. Багато хто до цих пір думають, що пластик шкідливий і використовувати таку тару в поєднанні з їжею небезпечно для здоров’я. Але насправді це не більше, ніж необгрунтовані ніякими фактами припущення. Ті види пластиків, які використовуються для їжі, абсолютно нешкідливі.

До речі, крім цього, досить популярно креативне використання одноразового посуду. Це справжня знахідка для людей, які створюють різноманітні вироби, прикраси, елементи декору та ін. З підручних матеріалів. По-перше, це вимагає мінімальних грошових витрат. По-друге, величезна різноманітність одноразового посуду дозволяє створювати з неї справжні шедеври ручної роботи.

Одноразовий посуд вирішує ваші проблеми

Так, саме так. Одноразовий посуд не просто вирішує ті завдання, які вже є актуальними. Більш того, її використання здатне запобігти виникненню нових проблем. Також не варто забувати, що деякі проблеми є просто міфами, які не мають нічого спільного зі справжнім розташуванням речей.

Що стосується реальних вигод і користі, то не можна не згадати про наступне:

  • Багато користувачів спеціально шукають екологічну одноразовий посуд, яка не принесе шкоди здоров’ю при її використанні. Насправді, будь-який посуд, придбана у надійного виробника або постачальника, є цілком безпечною, і нашкодити здоров’ю не може в принципі.
  • Віддаючи перевагу покупці одноразового посуду, ви вибираєте істотну економію часу, яке в подальшому зможете використовувати для більш приємних і корисних справ. Наприклад, ви можете більше спілкуватися з друзями, зайнятися улюбленою справою або просто присвятити заощаджений час відпочинку на дивані і перегляду якого-небудь цікавого фільму.
  • У «набір» з одноразового посуду може увійти дуже багато всього різного, ніж можна перекрити потреби великої компанії людей. А по вазі все це практично не відчувається. А тепер просто уявіть, що вам доводиться тягнути в сумці таку кількість звичайних тарілок, чашок і склянок.

Переваги та вигоди використання одноразового посуду можна розписувати ще дуже довго. Але висновок в будь-якому випадку буде один – купувати її вигідно з будь-якої точки зору.

Пластиковий посуд та здоров’я

Повністю розвіяти сумніви найзавзятіших скептиків нам, швидше за все, не вдасться. Але все-таки необхідно нагадати ще раз, що ті приналежності, які виготовляються з метою подальшого контакту з продуктами (зберігання, транспортування, приготування або будь-яких інших маніпуляцій), абсолютно нешкідливі. Вони не виділяють ніяких шкідливих речовин і виділяти не можуть. Процес виготовлення такого посуду строго контролюється. А якщо вона не відповідає встановленим державним стандартам, то її просто не допускають на ринок.

Слід зазначити, що дійсно існують види пластиків, які не відрізняються такою нешкідливістю, але їх ви не знайдете в одноразовому пластиковому посуді. Їх не може бути не тільки там, а й в інших виробах, які використовуються в харчовій промисловості.

Що нам пропонує сучасний ринок одноразового посуду?

Коли більшість людей думають про одноразовому посуді, то вони в першу чергу згадують пластикові стакани і різні тарілки. Але це далеко не все. Також в цю категорію входять різні одноразові пінетки для ягід і фруктів, контейнери для готової їжі, напівфабрикатів і т.д.

Якщо говорити про пластикових стаканах, то слід розуміти не тільки ті, які ми купуємо для застіль, а й ті, що використовуються для фасування йогуртів, сиркових десертів і багатьох інших подібних продуктів.

Сюди ж можна віднести і лотки для яєць. Так як яйця теж є продуктом харчування, то і тара для їх зберігання вважається посудом.

В окрему підкатегорію можна віднести кришки для пластикових склянок. Багато людей про них навіть не згадують і дуже даремно. Ці, на перший погляд незначні вироби, насправді дуже важливі, і здатні принести дуже багато користі. Чого тільки варта можливість пити будь-якої напій на ходу без потреби зупинятися, щоб зробити ковток.

Всю цю одноразовий посуд, а також інші пластикові вироби ви можете придбати у надійного виробника і постачальника – нашої фірми Optipak. Для цього вам потрібно просто зв’язатися з нами зручним способом і обговорити деталі. Ми обговорюємо всі моменти співпраці і створимо для нього максимально комфортні умови.