Пластикові кришки для стакана: відмінний аксесуар для улюбленого напою

Кришка для стакану

Сьогодні при надшвидкісний темпі життя, особливо в людних мегаполісах, дуже стали популярні гарячі напої на винос. Постійна нестача часу і сильна зайнятість не дозволяє людині просто посидіти в кафе за чашкою ароматної кави, насолоджуючись хвилинами спокою й умиротворення. Люди економлять час купуючи напої в одноразовому посуді, попиваючи чай, кава, капучіно або латте прямо на ходу по дорозі на роботу.

Паперовий стаканчик з’явився в далекому 1907 році, і відразу завоював велику популярність. Сьогодні, різноманітність на ринку стаканчиків і аксесуарів для них вражає. Вони бувають різних форм і обсягів, квітів і призначень. Спочатку спеціальних кришок у паперових стаканчиків 100 років тому не було – вони з’явилися значно пізніше . Але їхня поява викликала справжній бум і зараз кришки для паперових стаканів, використовуються в фастфудах, кав’ярнях, для кавоварок.

Така популярність паперової посуду пояснюється рядом переваг:

  • універсальність використання як для гарячих, так і для холодних напоїв;
  • екологічна тара, вироби розкладаються всього за 6 місяців;
  • безпеку для здоров’я людини;
  • зручність використання, оскільки посуд не потрібно мити, вона відразу після використання відправляється в сміття;
  • низька вартість.

Кришки для одноразових стаканчиків виготовляють з високоякісного пластику. Полістирол є традиційним матеріалом для виробництва даної продукції. Завдяки цьому матеріалу, виготовити може надати своїм кришок будь-яку форму і має технічну можливість випускати кришки для стаканчиків будь-яких розмірів.

Вони можуть бути плоскими, зі спеціальним отвором для пиття (пітейнік) або з дірочкою під соломинку, а також куполовидні кришки для стаканів, в які зазвичай наливають різні коктейлі і напої з пінкою або топінгами. Пластикові кришки виготовляють відповідно діаметру і об’єму склянки, але який вони будуть надіті. Чітке відповідність розміру дозволяє їм щільно прилягати до країв стакану виключаючи протікання рідини і розбризкування під час ходьби або в момент водіння автомобіля. Завдяки наявності кришки, гарячі напої будуть довше залишатися теплими, оскільки температура не буде так швидко знижуватися.

Як вибрати кришки для одноразових стаканів?

Кришка для стакану

Компанія-виробник « Оптіпак » випускає кришки для одноразових стаканів в різних розмірах . Вони залежать від обсягу посуду:

  • Стакани, в яких подають еспресо, на 160-200 мл – для них ідеально підійдуть кришки для кавових стаканів з діаметром 69-72 мм.
  • Ємності на 200-260 мл застосовуються для продажу гарячого і холодного чаю, кави, квасу, солодкої газованої води, мінеральної води. Для них підходять кришки 75-79 мм. Саме такий посуд затребувана у кафе, кав’ярень, автоматів з продажу кави, чаю та газованої води.
  • Кришки з діаметром 80-85 мм призначені для склянок об’ємом 250-350 мл. Це найбільш затребуваний і популярний варіант. У них часто подають латте, квас або чай. Їх закуповують для кав’ярень, кафе, закладів швидкого харчування.
  • Великі ємності на 350-700 мл одягають кришки з 88-95 мм в діаметрі. Такий посуд розрахована на великі порції – коктейлі, морси, соки, чай. Нерідко їх можна побачити в вуличних кафешках і Макдональдсі.

Від діаметра буде залежати ціна: чим ширше, тим, відповідно, дорожче. Замовити товар можна одного кольору або різних, підібрати під відтінок стаканів.

Придбати кришки для паперових стаканів

Кришки для паперових стаканів не дають напою розплескатися , тривалий час підтримують високу температуру напою і захищає від попадання сміття, пилу або інших всіляких забруднень на вулиці . Кожен з нас, хто хоча б раз в житті отримав опік від розлитого на руки кави, вибере стакан з кришкою, а не без неї. Кришка – це всього лише дрібна, але така необхідна деталь.

Сьогодні купити кришки для паперових стаканів від Optipak можна в роздріб і оптом . Виробник пропонує широкий асортимент пет продукції з безпечного харчового пластику по найбільш приємними цінами.

Політика компанії Optipak – це найвища ступінь якості виробленої продукції та обслуговування, що відповідає інтересам навіть найбільш вимогливих замовників.