Який набір одноразового посуду необхідний для мобільної кав’ярні?

Пластиковая крышка для стакана

Упаковка для страв швидкого приготування – це дуже широка і різноманітна група товарів. Вони доступні в різних формах, обсягах і розмірах, тому оригінальні кави-точки можуть вибрати рішення, ідеально відповідає його потребам.

Покупці надають дедалі більшого значення якості і походженням харчових продуктів і очікують високоякісної, функціональної та екологічно чистого посуду і упаковки. Скляний посуд виглядає елегантно і є довгоочікуваним аксесуаром в будь-якому кафе і ресторані. Однак бувають ситуації, коли краще використовувати більш безпечну форму подачі напоїв. Саме з цієї причини виробники пропонують великий вибір одноразового посуду, щоб задовольнити запит покупців. Не дивно, що тенденція до використання екологічно чистих одноразових контейнерів стає все більш популярною в сфері громадського харчування.

Важливі споживчі властивості одноразового посуду

Пластиковая крышка на кофейный стакан

Одноразові вироби як побутового, так і професійного застосування повинні відповідати певним властивостям, серед яких виділяють такі:

 • Одноразовий посуд повинна бути безпечна (не створювати ризик травм, саме тому вона легка і небитка), що особливо важливо на стадіонах, в зонах відпочинку, а також на спортивних і дитячих заходах.
 • Одноразовий посуд повинна бути гігієнічною (відсутність забруднення, викликаного неправильним миттям або зберіганням – одноразовий посуд завжди гігієнічно упакована), що особливо важливо, коли їжа подається на вулиці під час пікніка.
 • Одноразовий посуд повинна бути економічною (легко транспортуватися, займати мало місця для зберігання) і ідеально вписуватися в тенденцію мобільності і культуру їжі на винос!
 • Одноразова упаковка повинна бути міцною. Одноразові стаканчики не протікають, а ланч-бокси не пропускають жир.
 • Посуд для гарячих напоїв повинна зберігати температуру свого вмісту при цьому холодні напої не втрачати свою охолоджену температуру.
 • Тара повинна бути екологічно чистою і не чинити негативного впливу на навколишнє середовище і на організм людини.

Головна перевага такої тари в тому, що немає необхідності її мити. Вона не б’ється, після закінчення заходу її можна просто викинути. Також приємно радує низька вартість такої продукції.

Якою має бути посуд для мобільної кав’ярні?

Кофейный стакан

У пунктах громадського харчування, які продають страви на винос і в багатьох ресторанах (де ви можете попросити їжу на винос) цей тип упаковки є основою. Але все ж найбільш затребувана одноразова тара в кав’ярнях. Там можна зустріти такі товари з пластика:

 • одноразові стакани в різних розмірах;
 • тримачі для одноразових стаканчиків для подачі гарячих напоїв;
 • кришечки для стаканів різних розмірів і трубочки;
 • все, чим можна розмішати напій: одноразові ложечки, палички-мішалки;
 • стіки і невеликі ємності – з джемом, медом, цукром.

Крім пластикових виробів, в обов’язковому порядку повинні бути серветки паперові та інші господарські атрибути.

Якщо для звичайної людини одноразовий посуд цікава з точки зору підвищення комфорту життя, то власникам закладів громадського харчування вона стає важливою складовою бізнесу. При цьому тара повинна бути привабливою, адже дизайн і різноманітність кольорів – основа конкурентноздатності кав’ярні. На посуді може бути завдано будь-принт, завдяки чому тара виконує ще й рекламну функцію. Індивідуальний брендинг компанії – одна з найбільш часто використовуваних форм просування в гастрономічних закладах.

З повним асортиментом одноразового посуду, а також багатьма супутніми товарами необхідними для кав’ярні, можна ознайомитися і замовити на сторінках нашого сайту Optipak.

Одноразові стакани

Пример брендированных стаканов

Одноразові пластикові стакани (ПЕТ) мають безліч варіантів для застосування. У них можна подавати різні холодні напої, такі як соки, коктейлі, а також кави з льодом. Пластиковий стакан пропонує неймовірну зручність його використання під час прогулянки або водіння автомобілем. А стакан з кришкою при цьому зводить до мінімуму ризик протоки вмісту собі на руки і одяг.

Використовуються вони не тільки для подачі гарячих і прохолодних напоїв, а й для морозива, десертів. Маючи низьку теплопровідність, одноразові стаканчики не нагріваються від окропу і не обпалюючи при цьому руки, і зберігають температуру вмісту більш тривалий час. Головна перевага такої тари в тому, що немає необхідності її мити. Вона не б’ється, після закінчення заходу її можна просто викинути.

Вибір одноразових стаканчиків для кави сьогодні вражає. В асортименті виробника Optipak ви знайдете різні пластикові стакани різних обсягів:

 • 0,2 л
 • 0,3 л
 • 0,5 л

Одноразові стаканчики, представлені в нашій пропозиції, виготовлені з екологічно чистих, повністю біорозкладаних матеріалів, завдяки чому їх можуть без побоювань використовувати всі компанії, які хочуть, щоб їх бізнес асоціювався з екологічним підходом до бізнесу. Одноразовий посуд із пластику пройшла необхідні перевірки і сертифікована на використання в харчовій промисловості. Кожен продукт також відповідає стандарту EN-13432 для продуктів, призначених для контакту з харчовими продуктами. Пластикові стаканчики дуже часто використовуються в кав’ярнях, готелях, офісах або ресторанах швидкого харчування. Вони також використовуються організаторами заходів, а також окремими клієнтами, які влаштовують вечірки в саду або на терасі.

Одноразовий посуд від виробника «Оптіпак» дозволяє зробити вигідну інвестицію в розвиток свого бізнесу за допомогою якісного обслуговування, підвищення лояльності до бренду і скорочення витрат на упаковку.

Найбільш важливими характеристиками виробів компанії Optipak є універсальність, креативність і естетичні характеристики. Спеціалізуємося на виробництві якісної та безпечної одноразової тари. Ми пропонуємо купити оптом одноразові пластикові стаканчики з доставкою по всій Україні. Розробляємо упаковку відповідно до побажань клієнтів, з урахуванням їх потреб. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні з дотриманням всіх норм і вимог, що дозволяє робити вироби найвищої якості. На замовлення компанія може створити практично будь-яку форму упаковки або ж запропонувати замовнику вибрати найбільш підходящий варіант з готових розробок.