Одноразові контейнери для їжі: 10 переваг

Контейнеры для еды

Одноразові контейнери для їжі – це недорогий і корисний продукт, який застосовується в харчовій промисловості, сфері громадського харчування, торгівлі харчовими продуктами. Також вони дуже корисні і в побуті, адже дозволяють акуратно скласти продукти в шафках і холодильнику. Таким чином в будинку зберігається порядок і не накопичується брудний посуд. Контейнери практично незамінні і при організації відпочинку на природі, так як вони легкі, що не розбиваються і, знову ж таки, їх не потрібно мити.

Ємності зберігають страви свіжими і апетитними. Підходять як для зберігання, так і для транспортування товарів. У них продукти харчування довго зберігають товарний вигляд. А клієнт, якщо він вибирає свої покупки саме за зовнішніми ознаками, обов’язково зупиниться товар, який відповідне виглядає.

У сфері громадського харчування використання одноразових контейнерів для їжі значно збільшує кількість клієнтів, так як багато людей вважають за краще замовляти їжу на винос або доставку. Відповідно, ці послуги дозволять істотно збільшити прибуток.

Контейнери для їжі: види

Різноманітність харчових боксів дуже велике. І завдяки цьому відкриваються широкі можливості щодо їх застосування, адже знайти підходящий варіант можна практично на всі випадки життя.

 • Ємності відрізняються за формою. Вони бувають круглими, квадратними, прямокутними, овальними і ін. Така різноманітність дозволяє підібрати ідеальну ємність для конкретного продукту.
 • Також вироби відрізняються розмірами, завдяки чому в будь-якій ситуації можна вибрати ідеальний варіант в залежності від кількості продукції в порції або партії.
 • Залежно від матеріалу пластикові контейнери також бувають декількох видів. Вони виробляються з полістиролу, поліпропілену і ПЕТ. Всі матеріали абсолютно нешкідливі для людини.

Перераховані вище характеристики визначають різницю в призначенні ємностей. Вони застосовуються для фруктів і ягід, тортів і випічки, готових до вживання страв, напівфабрикатів і т.д.

Звернувшись до нас, ви зможете вибрати і купити оптом одноразові контейнери для ягід, фруктів, овочів і зелені. Зберігання продукції в ємностях цього типу дозволить зберігати їх в свіжому стані протягом тривалого періоду. А також, що теж дуже важливо, їх зовнішній вигляд довго буде презентабельним.

У Optipak ви також можете купити оптом одноразові контейнери для їжі. Серед продукції, яку ми виробляємо, ви знайдете ємності декількох видів, і зможете підібрати ідеальний варіант саме для тих продуктів, з якими працюєте.

10 переваг одноразових контейнерів

Завдяки ряду корисних властивостей і переваг пластикові одноразові контейнери користуються великою популярністю. До числа їх плюсів можна віднести наступне:

 • У них доставляють як гарячі, так і заморожені продукти, так як вони відмінно переносять високі і низькі температури. Це властивість дозволило значно розширити сферу застосування контейнерів.
 • Вони не б’ються при падіннях і ударах, а значить, і продукція, яка в них зберігається і транспортується, теж залишається цілою. По крайней мере, шансів, що вона такою залишиться, значно більше.
 • У них можна розігрівати їжу. При покупці готової їжі в магазині, супермаркеті або точці громадського харчування, клієнтові не потрібно бруднити посуд. Тобто, він купив, розігрів, з’їв їжу і викинув контейнер. Також можливість розігріву є однією з причин, чому одноразова упаковка так популярна в побуті.
 • Всередину контейнера не проникає волога і сторонні запахи, тому вони здатні протягом тривалого часу зберігати продукти свіжими, а їх зовнішній вигляд презентабельним і привабливим для потенційного клієнта.
 • На таку упаковку можна нанести логотип компанії і просувати свій бренд. Ваша компанія стане більш впізнаваною і популярною, що неминуче призведе до збільшення інтересу до вас з боку клієнтів, зростання продажів і прибутку.
 • Через прозорі пластикові стінки можна розглянути продукт з усіх боків. Якщо клієнт буде бачити вміст ємності і його стан, то і шансів, що він купить товар, буде набагато більше.
 • Вони зберігають страви свіжими і апетитними. І у продавця, і у клієнта завжди є впевненість, що продукти, що знаходяться в ємностях, не тільки привабливо виглядають, але і стан мають відповідне.
 • У них можна зберігати не тільки їжу, але й промислові товари різних категорій. Але так як вимоги до зберігання такої продукції зазвичай більш м’які в порівнянні з їжею, то це можна сприймати радше як приємний бонус.
 • Ємності виготовляють з якісного матеріалу, який не псується під дією хімікатів. Вони безпечні і довговічні, тому те, що вони вважаються одноразовими, ще не означає, що вони мають короткий термін служби. При необхідності їх використовують протягом тривалого часу.

До всього цього у контейнерів є ще одна дуже істотна перевага. Це низька вартість.

Де застосовують: від зберігання продуктів до упаковки фарб

Пластикові контейнери для зберігання продуктів можуть похвалитися досить широким спектром застосування. Тому вони і поширені. Якщо ж говорити тільки про зберігання продуктів, то ємності ми можемо побачити вдома на кухні, в супермаркеті, в пекарні, в кафе і ресторані. Вони відмінно підходять для швидкого використання (купив-з’їв-викинув), транспортування продуктів харчування, тривалого зберігання, заморозки, розігріву і т.д.

Вони дають величезну перевагу підприємцям при веденні бізнесу. Наприклад, магазини і супермаркети, використовуючи такі контейнери, зроблять свою товар більш привабливим для покупця. Заклади, які займаються приготуванням і продажем їжі, збільшать клієнтську базу і кількість продажів за рахунок додавання послуги доставки їжі і її приготуванням на винос. Загалом, з якісними пластиковими контейнерами вас неминуче чекає поліпшення свого становища на ринку.

У нас на сайті компанії Optipak можна купити оптом харчові пластикові контейнери для їжі різних видів і в великих кількостях. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом або замовте зворотний дзвінок, щоб ми вам передзвонили самі. Всі умови співпраці ми обговоримо під час особистої розмови.