Пластикові лотки для ягід і фруктів – ваш помічник

У сезон збору ягід перед фермерськими господарствами та агрофірмами дуже актуальним моментом є забезпечення збереження продукції. Ягідні пінетки для бізнесу стали справжнім порятунком. При неправильному зберіганні та продажу ягід і фруктів вже на наступний день вони зімнуть, потріскаються і в підсумку перетворяться в рідину … При прямому зборі продукції безпосередньо в лотки з пластику можна звести до мінімуму ризик травмування шкірки і втрати товарного вигляду під час пересипання.

У ягідних пінетках зберігається:

 • черешня і вишня;
 • червона і чорна смородина;
 • ожина і полуниця;
 • персик, нектарин і абрикос;
 • зелені і листя салату;
 • авокадо, хурма, гриби та інше ….

Спеціальні властивості і унікальні технології дозволяють виробникам створювати абсолютно безпечну продукцію. Вироби виготовлені з ПЕТ, які не токсичних матеріалів, що робить харчовий пластик придатним для продуктів харчування. Полістирольний матеріал перешкоджає проникненню сторонніх запахів всередину, і сам не виділяє хімічних домішок. З цієї причини полуниця буде мати смак полуниці, а суниця – суниці. Сучасний і зручний вид тари оцінили як продавці на ринках, так і великі корпорації з продажу продуктів харчування, зокрема супермаркети і гіпермаркети.

Головні переваги ягідних лотків від Optipak

Якщо порівнювати пластикову тару, з використовуваними картонними коробками можна відзначити ряд істотних переваг:

 • зручність форми допомагає економити простір і підтримувати порядок на полицях і акуратно організувати вміст вашого холодильника;
 • міцність стінок забезпечується ребрами жорсткості, які можуть утримувати свою форму незалежно від того, що знаходиться всередині лотка, упаковка також стійка до серйозних змін температури і вологості;
 • можливість підібрати необхідний розмір, що дозволяє фасувати продукцію в потрібній ваговій категорії: 1000 грамів і 500 грам;
 • гранична прозорість дозволяє покупцям оцінити зовнішній вигляд продукції, що продається, і для цього не потрібно пересипати ягоди, крізь прозорі стінки прекрасно видно в якому стані знаходиться кожна ягідка;
 • упаковка гігієнічна, вона підвищує санітарно-епідеміологічні норми, дозволяючи продовжити терміни придатності і зберігання продуктів, а після використання вона просто викидається;
 • тара має невелику вагу, що ні ускладнює процес збору, транспортування продуктів харчування, вона займає мало місця і відмінно складується одна в одну.

Особливі вимоги до пластику при виготовленні контейнерів для фруктів

Пинетки пластиковые

Пластик з якого виготовляється така тара, є повністю безпечним і підходить для вторинної переробки. Поліпропілен в усьому світі визнаний найбільш екологічно безпечним пластиком. Це головна вимога для ПЕТ посуду. Крім нього, є й інші обов’язкові умови. Серед них виділяють такі:

Пластикова упаковка прозора, дане рішення дозволяє покупцям оцінювати свіжість і збереження місткості.
Міцність забезпечує збереження доданої виробником форми.
Пластичний матеріал дозволяє виготовити виріб необхідної конструкції.

Крім того що така упаковка використовується на ринках і супермаркетах їх оцінили і домогосподарки. Вони щодня використовують їх на своїх кухнях в сезон збору свіжих ягідок. Одноразовий посуд із пластику також можна використовувати для заготівлі ягід і фруктів на зимовий сезон. Ці контейнери підходять для зберігання ягід, шматочків фруктів і порційних овочів в холодильнику і морозильній камері.

Процес виробництва пластикової тари для фруктів і ягід

Виробничий процес цієї товарної позиції дуже складний. Вироби створюються з особливих інноваційних технологій і за допомогою новітнього обладнання для формування пінеток. В якості сировини виступає прозорий PET матеріал, який не завдає шкоди людському організму.

На першому етапі відбувається попередня підготовка прес-форм, за якими і буде формуватися партія виробів. Самі лотки створюються за допомогою видування з витягуванням плівки, що дозволяє забезпечити необхідну жорсткість. На цьому етапі визначається і задається товщина стінок лотка (0,18-0,6 мм).

Знизу і на боках в контейнері є спеціальні опуклі ребра, вони створюють повітряні прошарки всередині ємності, які запобігають здавлювання ягідок в момент доставки з міста в місто і їх зберігання. Завдяки перфорації відбувається повітрообмін, що значно уповільнює процес псування і виключає ризик гниття.

Купити ягідні пінетки з пластика від виробника Optipak

Контейнери з пластика для овочів, фруктів і овочів від виробника Optipak дивують не тільки відмінною функціональністю, але і зовнішнім виглядом: обтічна форма і продумана перфорована конструкція надають тарі незвичайний дизайн.

Фахівці компанії «Оптіпак» нададуть допомогу у виборі упаковки, щоб вона відповідала потребам замовника. Широка колірна гамма, великий вибір форматів і стилістики, а також привабливі ціни дозволять нашим покупцям підібрати ідеальне рішення відповідно профілю їх бізнесу. Компанії, що займаються бізнесом і просуванням свого бренду, мають відмінну можливість розмістити логотип, або слоган своєї компанії на посуді. Замовити товар можна як в роздріб, так і оптом з швидкою доставкою в усі регіони країни в найкоротші терміни.