Особливості та переваги пластикових склянок

купольные пластиковые стаканы

Пластикові склянки – це практична тара для використання в кафе, офісах або вдома. Вони легкі у щоденному застосуванні, не займають багато місця, зручні у транспортуванні, не обпалюють руки та не деформуються. Бувають різного об’єму та кольорів, що дозволяє бути індивідуальними та виділятися серед маси. Виготовляються для гарячих та холодних напоїв, що дозволяє споживачеві вибирати під потреби. Сучасні одноразові склянки нешкідливі для здоров’я та навколишнього середовища, оскільки виготовляються з біорозкладних матеріалів. А яких їх основні види та призначення розповімо далі.

Види пластикових стаканчиків

Сучасний ринок надає широкий асортимент пластикової одноразової тари для бізнесу та домашнього використання. Її відмінності полягають у призначенні:

  • пластикові стаканчики для кулерів;
  • тара для торгових апаратів;
  • пластикові склянки для пива;
  • універсальні склянки із спіненого пластику.

Найзатребуванішими вважаються стаканчики для кулерів. Вони використовуються в офісах, клініках, навчальних закладах та приватних салонах чи студіях. Найчастіше випускаються обсягом 200 мл. Дані склянки можуть мати різну щільність стін та загальні технічні характеристики. Чим менше товщина стінок, тим більше вразливий і податливий стаканчик до деформації.

Для комфортного використання та більшої міцності під час виготовлення можуть додаватися додаткові компоненти. Але можете бути спокійними. Вони є безпечними для здоров’я. Тара для торгових апаратів та пива реалізується вже у великих обсягах, але також нешкідлива. Її можна використовувати у різних закладах громадського харчування та на виніс.

Особливості пластикових стаканів

оссобености пластиковых стаканов

Одноразова тара для різноманітних закладів: починаючи від офісів і закінчуючи студіями краси, виготовляється з поліпропілену. Якщо ви вважаєте, що це небезпечно, то ні. Матеріал не виділяє токсичних речовин та надійний у щоденній експлуатації. Склянки в різному обсязі добре зберігають форму від початку і до кінця їх застосування. Їх можна використовувати не тільки для води, а й для кави, чаю, соків та інших напоїв.

Відмінна особливість від, припустимо, скляного або керамічного посуду в тому, що одноразові склянки мають невелику вагу і компактний розмір. Їх можна поставити стопочкою або зробити “піраміду”, вони не потріскаються і не зваляться на стіл або підлогу.

Також до особливостей, воно й одна з переваг – це низька вартість. Особливо актуально для бізнесу, які цінують своїх співробітників та свої гроші. Купуючи стаканчики оптом, можна значно заощадити. До того ж, сучасний асортимент настільки різноманітний, що можна вибрати бажані кольори, гравіювання та навіть форму.

Зараз багато ресторанів, офісів та кав’ярень вибирають додатково пластикові кришки для своїх клієнтів та співробітників. Це трендово, актуально та зручно.

Пластикові стакани для кави та чаю

Ні для кого не секрет, що пластикові стакани для кави та чаю використовуються не тільки у кав’ярнях та у закладах формату “кави з собою”, але й в автоматах з приготування цих напоїв. Але для таких апаратів пластикові склянки мають спеціальний розмір та форму. Найчастіше трапляються коричневі склянки, білі всередині. Вони можуть бути з ручкою, що нагадують філіжанку або без, відрізнятися текстурою (гладкі або рифлені). Головна їхня особливість — це тепловодність. Скільки б ви не пили гарячий чай чи каву, стаканчик не обпікатиме руки.

Склянки для вендінгу необхідно вибирати, враховуючи особливості обладнання. Зазвичай це пластикові склянки для кави та чаю об’ємом 200 мл. При контакті з гарячим не виділяють шкідливі речовини.

Пластикові склянки часто під гарячі напої виготовляються з полістиролу PS або PLA. Це біорозкладний матеріал, який має презентабельний глянсовий вигляд. А склянки з нього міцні та надійні. Рідше у виробництві використається спінений пластик. Він нешкідливий, але в споживачів не має попиту.

Якщо ви вирішите використовувати стаканчики для чаю/кави для спиртних напоїв, то краще цього не робити. Тому що може бути неприємною реакцією пластику.

Вибір пластикових стаканів

Є так званих “три кити”, на яких базується вибір пластикових склянок. Тож почнемо.

  1. Призначення склянки. Для соків, пива, води, чаю або кави використовуються певні марковані склянки, які відрізняються щільністю та об’ємом.
  2. Особливості використання. Тара може бути для застосування безпосередньо у закладі або для вживання напоїв із собою. Одностайно, для обох варіантів важливо, щоб дизайн був таким, що запам’ятовується, відповідно до вашої стилістики. Це можуть бути мотиваційні написи, логотип або креативні малюнки.
  3. Матеріал виготовлення. Одноразові стаканчики виготовляються із полістиролу PS або PLA. Нешкідливий, біорозкладний матеріал, має високі експлуатаційні характеристики.

Також звертайте увагу на маркування, форму, вагу, термостійкість та розміри, а також міцність одноразового виробу.

І для того, щоб підсумувати та привести беззастережні аргументи на користь пластикових одноразових склянок, список переваг:

  • невеликі габарити та зручність пити на ходу;
  • гігієнічність. Ви можете бути впевнені, що раніше з нього ніхто не пив;
  • доступна ціна.

На цьому у нас поки що все….