Переваги одноразового посуду і її область застосування

Пластикова одноразовий посуд

Ринок одноразового посуду і тари пропонує покупцям все більше цікавих пропозицій. Застосування досить широке, посуд користується великою популярністю в харчовій промисловості і в торговельній сфері – на ринках, у супермаркетах, кафе і на точках фуд-кортів, кондитерських крамницях. Кожна господиня також знайде належне застосування одноразового посуду в побуті і на своїй кухні.

Моделі одноразового посуду мають привабливий дизайн. Виготовляють посуд з термофоріовочной полістирольної стрічки, унікальною за своїми якостями. Весь цикл виробництва виробів полягає в зміні форм плоских заготовок (плівок або листів) з термопластичного полімерного матеріалу при підвищених температурах в об’ємні формуванням.

Гідність одноразового посуду в тому, що після подачі на її не треба мити. Це економить час. А низька вартість ще й економить гроші.

Які основні переваги одноразового посуду?

Одноразовий посуд має низку переваг, які і стали ключовим моментом при виборі такої тари. Головні переваги:

  • Зручність використання. Посуд не б’ється і її не потрібно мити, після закінчення заходу її можна просто викинути.
  • Великий асортимент. На ринку пропонуються тарілки, стакани і різні контейнери різних форм, кольорів, розмірів і обсягів.
  • Універсальна посуд. Використовуваний пластик добре витримує високі температури, тому його можна використовувати для гарячих продуктів. У склянках можна подавати не тільки напої, а й десерти, фрукти і морозиво.
  • Безпечна. У виробництві використовується біорозкладаний полімер, який не містить бісфенол-А, фталати або нонілфенол, що викликають проблеми зі здоров’ям у людей.
  • Невеликий вага виробу. Тара дуже легка і займає мало місця, не обтяжуючи при цьому вага місткості.

Одноразовий посуд від компанії Optipak вражають не тільки своєю функціональністю, але і красивим дизайном.

Різновиди одноразового посуду

Зручність одноразового посуду незаперечно. Завдяки великій різноманітності її використовує для подачі різних страв і напоїв. Харчовий пластик, який використовується для виробництва, безпечний для здоров’я людини. Він не реагує з продуктами і не виділяє шкідливих речовин незалежно від температури вмісту.

Одноразові пластикові стакани

Одноразові пластикові стакани
Пластикові стакани є незамінним елементом обладнання більшості закладів, і перш за все для кафе і кав’ярні. За допомогою одноразових пластикових стаканчиків можна вирішити проблему виносу продуктів, що значною мірою економить час на обслуговування одного клієнта.

Прозорі стаканчики дозволять продемонструвати всю красу яскравих фарб алкогольного або безалкогольного напою, нагадуючи про спекотне літо. У них можна подавати соки або лимонади дітям. Одноразові пластикові стакани для напоїв також добре підходять для відпочинку: кейтерингу, днів народжень, вечірок біля вогнищ, барбекю, пікніків. Крім напоїв, Ви також можете подавати смачне морозиво в пластиковому стаканчику, різноманітні десерти, смузі і фрукти. Існують пластикові стакани для коктейлів з прозорими стінками і з купольної кришкою.

Одноразові пластикові тарілки і набори

Пластиковий посуд

Одноразовий пластиковий посуд сьогодні дуже популярна. Одноразові набори вибирають не тільки звичайні люди і домогосподарки, вона затребувана і в сфері громадського харчування. Використання біорозкладаної одноразової посуду не затратно і дуже зручно, оскільки після використання її можна відразу викинути.

Пластикові лотки для яєць

Пластикові лотки для яєць

Контейнери для яєць дозволяють безпечно транспортувати їх з магазину або ринку додому. Таку тару розробили з якісного пластику, якому надали спеціальну форму, для забезпечення максимального комфорту і зручності при транспортуванні з магазину додому.

Упаковка для яєць має 10 осередків. Крім того, що такий лоток надійний і міцний, великою перевагою також є його низька ціна. Зручність лотків для яєць полягає в тому, що їх зручно використовувати при зберіганні продукції всередині холодильника.

Пластикові контейнери для ягід

Пластикові контейнери для ягід

Пластикові пінетки для ягід використовують для перевезення і зберігання фруктів та овочів, зелені та грибів. Такі контейнери часто використовуються в сфері роздрібної та оптової торговлі. Розміщення всередині продукти не приминаються, шкірка залишається цілою і неушкодженою. До переваг таких контейнерів відносять невелику вагу, високу міцність, універсальність використання, екологічну безпеку і доступну вартість. Прозорість тари дає можливість покупцеві візуально оцінити якість товару і цілісність продукції всередині лотка.