Як вибрати пластикові лотки для ягід і фруктів під зберігання фруктів?

Пластиковые лотки для ягод и фруктов

В період збору врожаю виникає питання, яку упаковку краще використовувати для зберігання і транспортування харчових продуктів (овочів, фруктів, ягід). Найбільш оптимальним сьогодні є вибір пластикових одноразових контейнерів, оскільки вони забезпечують зручність вживання та перевезення товарів. Такі лотки із пластику мають спеціальні властивості і унікальні технології, що дозволило створити упаковку:

 • універсальну,
 • легку в зверненні,
 • зручну,
 • багатофункціональну.

Пластмасові лотки для зберігання і продажу ягід і фруктів відрізняються легким вагою, міцністю і гігієнічністю. Сучасний і зручний вид тари широко застосовують в супермаркетах, на ринках, кафе і ресторанах швидкого харчування і в домашньому господарстві для зберігання харчових заготовок і фасування продуктів харчування.

Компанія «Оптіпак» використовує для виготовлення всього асортименту пластикових лотків полістирол матеріал, який повністю безпечний для здоров’я людини. Харчовий пластик не виділяє шкідливих речовин, придатний для вторинної переробки.

Контейнери виготовлені з ПЕТ мають позитивні відгуки серед покупців. Ягідні пінетки дозволяють надійно зберігати вирощену ягідну, фруктову і овочеву продукцію і більш ефектно подавати її на вітрини супермаркетів.

Основні переваги пінеток для ягід і фруктів від Optipak

Пластикові контейнери в порівнянні з використовувалася раніше картонною упаковкою сьогодні більш популярні, оскільки мають безліч переваг, серед яких:

 • зручна форма забезпечує збереження продукції, а також її максимальну захищеність під час зберігання, руху товару;
 • висока міцність дозволяє використовувати контейнери безліч разів, варто просто з обполоснути під проточною водою;
 • невеликий розмір простору при вкладенні одного в інший забезпечує компактне складування;
 • прозорість стінок контейнера дозволяє бачити товар обличчям без необхідності діставати продукцію з тари;
 • упаковка гігієнічна оскільки перфорація на стінках забезпечує доступ повітря, що сприяє уповільненню процесу псування продукції;
 • лоток має невелику вагу і дозволяє фасувати фрукти, овочі і ягоди за вагою в 1000 грамів і 500 грам.

Застосування лотків робить виробничий процес, складування і транспортування готової продукції набагато простіше і прибутковіше за рахунок переваг цієї тари.

Головні вимоги до пластику при виготовленні літаків для фруктів
Пластикова тара для продуктів харчування повинна відповідати ряду вимог, так лоток:

 • повинен мати високі характеристики прозорості, щоб забезпечити огляд місткості з усіх боків, дозволяючи споживачам оцінити якість, безпеку і свіжість ягід, фруктів і овочів, які знаходяться в тарі;
 • повинен бути міцним, тримати свою форму і бути стійким до різного роду можливих механічних впливів під час транспортування;
 • повинен бути пластичним, дозволяючи в процесі виготовлення створювати різноманітні конфігурації, форми і розміри тари.

Міцна і надійна конструкція, простота у використанні, недорога вартість зробили такі упаковки кращим рішенням для зберігання і руху товару харчових продуктів.

Процес виготовлення пластикової тари для фруктів і ягід

Виготовлення пластикової тари для фруктів і ягід – досить складний процес. Проводиться ретельний підбір безпечних і якісних матеріалів. Також він включає в себе ще й попереднє виготовлення спеціальних прес-форм.

Надсучасне обладнання, на якому виготовляють пінетки здатне забезпечити застосування екструзійної технології, яка дозволяє виробляти видувки з витягуванням плівки. Це забезпечує необхідну жорсткість вироби і оптимальну товщину лотка.

Купити пластикові пінетки для ягід від виробника Optipak

Компанія-виробник «Оптіпак» пропонує широкий асортимент функціональної упаковки для овочів і ягід.

Ми пропонуємо:

 • Найпривабливішу ціну;
 • Оперативну доставку в усі регіони України;
 • Зручну форму оплати;

Замовити ПЕТ лотки можна оптом і в роздріб за доступною вартості. Менеджери компанії з радістю розкажуть про характеристики пластикової тари і правилах її використання, обговорять умови доставки пакувальних товарів.